23 Janvāris 2019
77.04 0.90 1.14
ABLV Bank akcionāri ievēlē ceturto likvidat

ABLV Bank akcionāri ievēlē ceturto likvidat

23 Aprīlis 2018

Šā gada 23. aprīlī notika ABLV Bank, AS ārkārtas akcionāru sapulce, kurā par ceturto bankas likvidatoru tika ievēlēta zvērināta advokāte Eva Berlaus.

Eva Berlaus ir Sorainen Latvijas biroja vadošā partnere, zvērināta advokāte un vada korporatīvo konsultāciju un uzņēmumu apvienošanas un iegādes (M&A) prakses grupu, kas ietver korporatīvo konsultāciju, darba tiesību, investīciju veicināšanas, M&A, privātā kapitāla un privatizācijas prakses.

Likvidatoru komandā Eva Berlaus strādās kopā ar jau iepriekš bankas akcionāru pilnsapulcē apstiprinātajiem likvidatoriem — zvērinātu advokātu un maksātnespējas administratoru Elviju Vēberu, nekustamā īpašuma un finanšu ekspertu Andri Kovaļčuku, kā arī korporatīvo finanšu ekspertu Arvīdu Kostomārovu. Likvidatoru atbalstam un likvidācijas procesa uzraudzībai banka papildu piesaistīs arī starptautisku auditorkompāniju.

Jau ziņots, ka pēc Eiropas Centrālās bankas lēmuma par ABLV bankas likvidācijas uzsākšanu, klientu un kreditoru interešu maksimālai aizsardzībai 26. februārī ABLV Bank, AS ārkārtas akcionāru pilnsapulcē tika pieņemts lēmums par bankas pašlikvidāciju. 5. martā banka iesniedza Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) bankas projektu par pašlikvidāciju, kuras mērķis ir apmierināt visas klientu un kreditoru prasības pilnā apmērā.

Šobrīd FKTK turpina iesniegtā pašlikvidācijas pieteikuma un plāna izvērtēšanu.

Materiāla avots: ABLV

LASĪT VAIRĀK

Lasi ziņas savā e-pastā

Speciālie piedāvājumi