28 Marts 2020
77.04 0.90 1.14
Cross-currency maksājums – ērti un izdevīgi

Cross-currency maksājums – ērti un izdevīgi

20 Novembris 2018

Rietumu Banka saviem klientiem, kuri darbojas starptautiskās tirdzniecības sfērā, piedāvā īpašu maksājumu servisu – cross-currency eiro maksājumus.

Šis pakalpojums sniedz iespēju maksājumus veikt retās un vietējās valūtās pasaules mērogā tieši no jūsu eiro valūtas konta Rietumu Bankā.

Cross-currency maksājumu priekšrocība – klientam nav jāveic konvertācija. Klients veic maksājumu no eiro valūtas konta norādot, kādā valūtā šis maksājums jāieskaita saņēmēja kontā.

Piemēram, ja klients veic maksājumu uz Ungāriju, saņēmējam var tikt pārskaitīta ekvivalenta summa forintos, ja uz Izraēlu – šekeļos utt.

Pašlaik Rietumu Bankas klienti šādus maksājumus var veikt 28 valūtās. Šobrīd vispopulārākās ir tradicionālo pasaules tirdzniecības un tūrisma zonu valūtas: AAE dirhēmi, Indijas rūpijas, Taizemes bāti, Singapūras dolāri; no Eiropas valūtām populārākā ir britu mārciņa.

Cross-currency eiro maksājumu tarifi atbilst standarta eiro maksājumu tarifiem, kas padara šo pakalpojumu sūtītājam izdevīgu.

Kā zināms, starptautiskās tirdzniecības apjoms pasaulē nemitīgi pieaug, un gaidāms, ka šī tendence turpinās augt. Tomēr globālajās valūtās veiktie maksājumi ne vienmēr ir optimāls risinājums starpvalstu tirdzniecības darījumos. Bieži vien ārvalstu līgumpartneriem maksājumus izdevīgāk saņemt savā nacionālajā valūtā, tādējādi samazinot birokrātiskās procedūras un valūtas riskus, kā arī vienkāršojot norēķinus ar vietējiem partneriem un darbiniekiem.

Arī Rietumu Bankas klientu interese par maksājumiem vietējās un eksotiskās valūtās pakāpeniski, bet vienmērīgi aug, – norāda bankas speciālisti.

Šīs tendences prasa jaunus, pircēju un pārdevēju vajadzībām piemērotus finanšu pakalpojumus. Un viens no šādiem inovatīviem risinājumiem ir cross-currency eiro maksājumi.

Papildu bonuss, ko piedāvā Rietumu Banka, ir ļoti izdevīgs konvertācijas kurss cross-currency eiro maksājumiem, ko klients jau iepriekš var uzzināt bankas mājaslapā. Tādējādi jau iepriekš var aprēķināt precīzu attiecīgās valsts nacionālās valūtas summu, kas tiks pārskaitīta saņēmējam.

Materiāla avots: RIETUMU

LASĪT VAIRĀK

Saņem jaunumus

Speciālie piedāvājumi