28 Marts 2020
77.04 0.90 1.14
Rietumu Asset Management piedāvā ASV valsts obligāciju portfeļus

Rietumu Asset Management piedāvā ASV valsts obligāciju portfeļus

16 Oktobris 2018

Uzņēmums Rietumu Asset Management , kas ietilpst Rietumu Bankas grupā, klientiem piedāvā Target maturity bondsinvestīciju portfeļus. 

Portfeļus veido ASV valsts obligācijas, kas, kā zināms, tiek uzskatītas par vienu no stabilākajiem finanšu instrumentiem pasaulē, un apliecina ASV valdības kredītspēju. 

„Jaunais produkts sniedz iespēju izdevīgi ieguldīt ASV dolārus un vienlaikus gūt samērā augstus ienākumus, salīdzinot ar klasiskajiem ES valstu banku depozītiem. Turklāt atšķirībā no depozīta, šajā gadījumā investors saņem arī regulāras kuponu izmaksas,” stāstaRietumu Asset Management valdes priekšsēdētājs Pāvels Počtarenko. 

Pāvels Počtarenko uzsver, ka portfeļi veidoti dažādam investīciju apjomam ar atšķirīgiem dzēšanas termiņiem, tādējādi klientiem ir iespēja izvēlēties ērtāko, viņu uzdevumiem piemērotāko variantu. Ieguldījumu minimālā summa ir 250 000 USD, bet investīciju termiņš viens, trīs vai pieci gadi. 

Būtiski, ka piedāvātos portfeļus veido augstas likviditātes vērtspapīri. Katra portfeļa aktīvus nepieciešamības gadījumā var pārdot jebkurā brīdī pirms dzēšanas termiņa (tos novērtē katru darbadienu, ņemot vērā tirgus situāciju). 

Šāda portfeļa indikatīvais ienesīgums ir 1,99‒2,53% gadā. Reālais ienesīgums katrā konkrētā gadījumā ir atkarīgs no dzēšanas termiņa un investīciju apmēra. 

Atbilstīgi mūsdienu starptautiskajai praksei investīciju portfeļus veidojošie vērtspapīri tiek uzskaitīti un glabāti kontos ārpus kredītiestādes bilances ‒ tas ir svarīgs klienta interešu aizsardzības faktors. 

„Svarīgākās šāda portfeļa priekšrocības ir tā augstā drošība, likviditāte un saprotams gaidāmais peļņas lielums,” rezumē Rietumu Asset Management valdes priekšsēdētājs. 

Vēršam uzmanību, ka šiem portfeļiem noteikta īpaša, samazināta komisijas maksa par līdzekļu pārvaldīšanu un investīciju konta apkalpošanu bankā. 

Tiem, kuri vēlas izveidot individuālu investīciju portfeli, Rietumu Asset Management speciālisti var izstrādāt īpašus piedāvājumus, ņemot vērā noteiktus faktorus (piemēram, augstāks ienākumu līmenis, papildu aizsardzība pret inflāciju, citi dzēšanas termiņi, konkrēta portfeļa naudas līdzekļu plūsmas struktūra u.c.). Nepieciešamā investīciju summa individuāla portfeļa veidošanai ir vismaz 500 000 USD. 

Materiāla avots: RIETUMU

LASĪT VAIRĀK

Saņem jaunumus

Speciālie piedāvājumi